Byty na Vackově: další etapa výstavby, bydlení na Žižkově láká rodiny s dětmi i seniory

Zeleň a parky ve spojení s perfektní dostupností a veškerými službami, které velkoměsto nabízí, to je horní část Žižkova, které nikdo neřekne jinak než Vackov. A právě v této lokalitě dochází k další etapě výstavby, za kterou stojí stavební společnost Metrostav Development. V nynější fázi se postaví čtyři moderní bytové domy s celkovým počtem 209 bytových jednotek, které jsou určené pro jednotlivce, seniory i rodiny s dětmi. Je opravdu z čeho vybírat, který byt osloví vás?

Atraktivní a dostupný Žižkov

Třetí městská část bývala opředená tajemnými příběhy, ve kterých hráli roli různí lapkové a podvodníci, žižkovská galérka byla pověstná. V dnešní době je Žižkov naprostým opakem, jedná se o moderní čtvrť s rozvinutou infrastrukturou. Benefitem je maximální dostupnost městskou veřejnou dopravou. Od dveří bytů v Praze na Žižkově je to na metro pouhých několik minut, zastávky autobusů propojují Žižkov s ostatními městskými částmi a se samotným centrem. Kromě toho se této městské části přezdívá „zelené srdce“ Prahy kvůli množství parků a lesoparku.

Čtyři moderní bytovky

Pod současnou etapou výstavby se podepsalo architektonické studio KAAMA, které usadilo do místního reliéfu čtyři moderní bytovky s více než dvěma stovkami bytů o dispozicích od 1+kk po 5+kk, které mají balkon, terasu nebo předzahrádku. K některým přináleží sklepní kóje nebo komora, které slouží k uskladnění sezónních věcí nebo sportovního vybavení, zejména jízdního kola, které se bude hodit na projížďky na cyklostezkách v místních parcích nebo na Vítkově.

Komfortní metropolitní bydlení

Pracovní příležitosti a školy, veškeré služby po ruce, k tomu přímo v centru dění, bydlení na pražském Žižkově je lákavé pro všechny, co milují metropoli. Všechny byty mají komfortní vybavení zahrnující vinylové podlahy v obytných místnostech nebo velkoformátové obklady a dlažbu v koupelně. Pověstnou třešinkou interiéru jsou vstupní a interiérové dveře, které jsou tuzemské výroby od značky LIGNIS.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *